Kontakt

|

Facebook

Postaráme se
o váš

MARKETING!
Se vším všudy.

Jednou se sešli dva lidé. Prošli spolu kus cesty, kus života. Přešli přes nejrůznější krajiny - klidné zelené roviny, ale i ostré štíty hor. Zvládli to někdy s jednoduchostí, jindy s obtížemi. A jednoho dne se rozhodli jít novým směrem. Novou cestou. Spojit své síly. Využít jedinečné vlastnosti obou a dát je dohromady... Tak vzniklo MAVAHO.

Markéta a Václav. Dva lidé, kteří se postarají o marketing vaší firmy, vaší osoby. Fotografie, grafika, tisk, sazba, copywriting, korektury textů. Základní kameny propagace čehokoliv. A my jsme schopni z nich postavit spolehlivé základy.
Potřebujete jen 50 ks vizitek? Nebo nafotit produkt? Opravit diplomovou práci? I o to se postaráme. Nevyhýbáme se ani menším zakázkám.

Komunikace. Vstřícnost. Názor. Na těchto základech stavíme naši práci.

Václav

Václav
Loga, plakáty, web design, kresby, fotografie, sazba.

Václav je široce rozkročený člověk, který se postará o vše, co se týká vizuální stránky zakázky. Vždy bude respektovat vaše přání, názory a připomínky.
... a to vše s humorem jemu vlastním.

Markéta

Markéta
Sociální sítě, korektury, copywriting.

Jednoduše psaní v širokém slova smyslu, to je parketa Markéty. Převede vaše nápady do čtivější podoby, přidá nápady své, upraví drobnosti.
... co vám jen na očích uvidí.

© MAVAHO.cz 2021