Kontakt

|

Facebook

Facebook, web,
kniha, leták, časopis...

POMŮŽEME VÁM
s vašimi texty.

Copywriting aneb jak uvést váš produkt nebo službu tak, že jim nikdo neodolá?

Představte si scénu. Je rok 1920. Právě otevíráte novou kavárnu na malém městě. Je třeba oslovit zákazníky. Jak jen jim dát vědět, že právě otevíráte jedinečnou malou kavárnu. Dáme do toho všechno. Obsluha bude oslovovat lidi na ulici, zkusím to někdy i sám, já přeci nejlépe vím, proč jsme nejlepší, jedineční. Vylepíme plakáty. A prásknem se přes kapsu. Dáme to do novin! A o zákazníky máme postaráno.

Rok 2020. Otevíráte kavárnu na maloměstě. Pár jich tady už je. Jak oslovit zákazníky? Plakáty, noviny, letáčky... trochu staromódní? Rozhlas, televize? Poslouchá to někdo? Web, Facebook, Instagram, Twitter, reklamy na nejrůznějších webových stránkách. Ale to má každý. Co dál, co dál? Nejlépe toto všechno. Tolik komunikačních kanálů. Co s tím? Jak jen zaujmout? Tolik času trávím papírováním, byrokracií, v podniku, nakupováním, sháněním zaměstanců. To nezvládnu.

Ale my ANO!
Pomůžeme vám vytvořit jedinečnou identitu vaší firmy. Kvalitní a originální texty, ať už na webu, na sociálních sítích nebo kdekoli jinde. Bez copywritingu (tedy česky tvoření marketingových a reklamních textů) se neobejdete. Nejlepším copywriterem jste si vy sami. Ale pokud nemáte čas, chuť nebo cokoli jiného, rádi vám s tím pomůžeme.
Rádi to uděláme za vás.

Co konkrétně nabízíme
- vytvoříme případně upravíme texty pro váš web
- vytvoříme a budeme spravovat profily na sociálních sítích
- provedeme korekturu jakýchkoli textů, u kterých si to budete přát

© MAVAHO.cz 2021